Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Polecam

Anna

Super obsługa jak i jedzenie

Jakub

Po raz kolejny nie otrzymałem bonusu za zbierane naklejki chociaż kod został dodany do koszyka wg instrukcji. Co do jakości zamówienia żadnych zastrzeżeń

Tomasz

Brak sztućców, pałeczek i chusteczek do zamówienia.

Martyna

👍👍👍🫶

Iruna

Samo zamówienie przebiegło bez przeszkód. Jedzenie do odbioru punktualnie, jak zwykle bardzo smaczne

Anna

Pysznie jak zwykle

Adrianna

Dziękuję i do zobaczenia

Agata

Jedzenie jest smaczne ale czas oczekiwania 2 godziny to stanowczo za dużo!

Katarzyna

Jak zawsze wszystko smaczne

Mariusz

Jedzenie jak zwykle pierwsza klasa, dostawa bez zarzutu

Anna

Wszystko jak zwykle pyszne.

Tomasz

Ostatnie zmiany wyszły na niekorzystne - brak grzybów enoki w ramiennej oraz krewetki parzone a kiedyś były bodajże w panierce, słabo w porównaniu do ostatnich zakupów :(

Alan

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za braki w zamówieniu :( staramy się aby każde zamówienie było dopięte na ostatni guzik.
Bardzo prosimy o kontakt pod numer 724082206.
Pozdrawiam
~ Zespół Sushi-mi

Szybciutko, smacznie i oczywiście jak zawsze pięknie podane, polecam

Michal

Wszystko sprawnie i bez problemów

Marta

Brak pałeczek i sosu sojowego do zamówienia

Kasia

Polecam serdecznie

Tomasz

Supe

Urszula

Wszystko perfect. Polecam

Marzena

Super

Marzena

jak zawsze wszystko idealnie przygotowane i przepyszne Dziękuję , serdecznie pozdrawiam i do następnego

Agata

Wszystko pyszne jak zawsze...

Tomasz

Elegancko podane, smaczne sushi

Joanna

Super obsługa jak i jedzenie !!

Kamil

Polecam serdecznie

Joanna

Brak, wszystko smaczne pięknie podanie, pozdrowionka dla ekipy sushi mi

Michal

Doskonale przyrządzone, kuchnia na wysokim poziomie, obsługa pierwsza klasa.

Andrzelika

nie trzeba wszystko serio jest git

Jakub

👌

Joanna

sushi jak zawsze pyszne

Agata

Super

Katarzyna

polecam

Klaudia

Jak zawsze pysznie...

Tomasz

jak zawsze pyszne Dziękuję i pozdrawiam

Agata

Tylko same superlatywy...

Tomasz

Jak zawsze świeże i smaczne

Mariusz

Nie mam

Dawid

Jak zawsze pysznie..

Tomasz

10/10

Kasia

smaczne

Alina

Brak uwag

Magdalena

Bardzo smacznie, świeże produkty i profesjonalna obsługa.

Izabela

Jak zawsze wszystko pyszne

Małgorzata

Pyszne!

Ewa

Pyszne

Justyna

Wszystko smaczne.

Alina

Wszystko super!

Joanna

Ok

DARIUSZ

Polecam

Anna

Jak zawsze pyszne

Agata

Szczerze polecam

Tomasz

Wszystko pięknie zapakowane, dostawa na czas. Przede wszystkim wszystko było przepyszne. Jedyne co można by poprawić to dać więcej niż jedno opakowanie sosu sojowego, jedna mała buteleczka na 6 rolek to trochę mało.

Marta

Bardzo smaczne jedzenie i szybka dostawa

Kevin

Super

Kamil

Super!

Michal

Brak

Natalia

Jak zawsze pyszne

Mariusz

Wszystko bardzo dobre i ciepłe

Mariusz

Jak zawsze na najwyższym poziomie :)

Karolina

Pyszności. Polecam

Anna