Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Polecam
Super obsługa jak i jedzenie
Po raz kolejny nie otrzymałem bonusu za zbierane naklejki chociaż kod został dodany do koszyka wg instrukcji. Co do jakości zamówienia żadnych zastrzeżeń
Brak sztućców, pałeczek i chusteczek do zamówienia.
👍👍👍🫶
Samo zamówienie przebiegło bez przeszkód. Jedzenie do odbioru punktualnie, jak zwykle bardzo smaczne
Pysznie jak zwykle
Dziękuję i do zobaczenia
Jedzenie jest smaczne ale czas oczekiwania 2 godziny to stanowczo za dużo!
Jak zawsze wszystko smaczne
Jedzenie jak zwykle pierwsza klasa, dostawa bez zarzutu
Wszystko jak zwykle pyszne.
Ostatnie zmiany wyszły na niekorzystne - brak grzybów enoki w ramiennej oraz krewetki parzone a kiedyś były bodajże w panierce, słabo w porównaniu do ostatnich zakupów :(
Szybciutko, smacznie i oczywiście jak zawsze pięknie podane, polecam
Wszystko sprawnie i bez problemów
Brak pałeczek i sosu sojowego do zamówienia
Polecam serdecznie
Supe
Wszystko perfect. Polecam
Super
jak zawsze wszystko idealnie przygotowane i przepyszne Dziękuję , serdecznie pozdrawiam i do następnego
Wszystko pyszne jak zawsze...
Elegancko podane, smaczne sushi
Super obsługa jak i jedzenie !!
Polecam serdecznie
Brak, wszystko smaczne pięknie podanie, pozdrowionka dla ekipy sushi mi
Doskonale przyrządzone, kuchnia na wysokim poziomie, obsługa pierwsza klasa.
nie trzeba wszystko serio jest git
👌
sushi jak zawsze pyszne
Super
polecam
Jak zawsze pysznie...
jak zawsze pyszne Dziękuję i pozdrawiam
Tylko same superlatywy...
Jak zawsze świeże i smaczne
Nie mam
Jak zawsze pysznie..
10/10
smaczne
Brak uwag
Bardzo smacznie, świeże produkty i profesjonalna obsługa.
Jak zawsze wszystko pyszne
Pyszne!
Pyszne
Wszystko smaczne.
Wszystko super!
Ok
Polecam
Jak zawsze pyszne
Szczerze polecam
Wszystko pięknie zapakowane, dostawa na czas. Przede wszystkim wszystko było przepyszne. Jedyne co można by poprawić to dać więcej niż jedno opakowanie sosu sojowego, jedna mała buteleczka na 6 rolek to trochę mało.
Bardzo smaczne jedzenie i szybka dostawa
Super
Super!
Brak
Jak zawsze pyszne
Wszystko bardzo dobre i ciepłe
Jak zawsze na najwyższym poziomie :)
Pyszności. Polecam